Máme úspěšně za sebou první kurz nové sezóny

Prvního dubna se uskutečnil úvodní kurz sezóny 2012 a počasí bylo opravdu aprílové. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti – ne vždy nás v reálu na silnici potkávají ideální podmínky, ale od toho zde motoškola je, abyste si vše vyzkoušeli.

O to přínosnější  byl kurz pro všechny zúčastněné.  Jezdci měli šanci otestovat si za dohledu instruktorů i jízdu v  extrémnějších podmínkách a s výsledkem panovala naprostá spokojenost. Pro představu uvádíme názor jednoho z absolventů kurzu.

Díky za včerejší parádní kurz. Dostal jsem hodně informací, asi nejdůležitější pro mě byla :

1. Okamžitá zpětná vazba od instruktora jak na letišti (komentář k chybám svým ostatních a rady pro zlepšení jízdy, tak při osmičkách a při slalomu) a ve skupině v provozu.

2. Při slalomu na letišti za instruktorem – bylo super kopírovat jízdu instruktora s vědomím, že si to můžu bezpečně dovolit. Sám bych si to nezkusil.

Jo a Zuzana má hodně dobrej přehled. Před Strakonicema levá zatáčka, štěrk a za štěrkem nějakej plácek. Já byl ve skupině úplně vzadu. Chvilku jsem nedával pozor, a pak jsem raději zatočil až na tom plácku. Když mi pak říkala o mém
výletu mimo silnici, tak jsem si na to nevzpomněl, ale cestou domů mi došlo, že určitě myslela tohle. Má snad ty krásný oči i vzadu?

Po kurzu mám ještě větší motivaci se zlepšovat, díky.  Ještě se uvidíme, přijedu zase.

Slávek, Triumph Street Triple R

Registrujte se včas na kurz Motoškoly Sršeň, termíny se rychle plní. Budeme rádi, když si i Vy odnesete pozitivní zážitky a naučíte se zvládnout situace, které Vám dříve činily potíže.

Využijte extra svátečních termínů v úterý 1. května a v pátek 6.července!

Pepík “Sršeň” Šiler

 

 

 

© 2024 Motoškola Sršeň