Maximální nasazení

Sezona je v plném proudu a naše motoškola pracuje na 110%! Termíny jsou obsazeny dva měsíce dopředu, absolventi odjíždějí maximálně spokojeni a s úsměvem na tváři z perfektně odvedené práce. Všichni, kdo se podílíme na přípravě kurzů máme z těchto výsledků obrovskou radost!

Po celou dobu, kdy kurzy probíhají se přesvědčujeme o jedné zásadní věci – teorie techniky fungování motorky a  jízdy je VELMI důležitá, ale hlavní je jízda ve skupinkách za instruktorem v PROVOZU! Po přípravě z letiště je pokrok v jistotě řízení znát na každém již během druhého úseku a neustále se zlepšuje až do konce kurzu, který končí po cca.170 km v provozu zpět na letišti. Nikdo a žádná motoškola, která probíhá pouze na parkovišti nebo letišti vás do reálného provozu nepřipraví, podmínky a okolnosti řízení motorky jsou v obou případech diametrálně odlišné!!!

Je snadné na volné ploše bez stromů, svodidel atd. po pár minutách pod dohledem perfektně projet zatáčku, v klidu a s rozvahou zabrzdit nebo si zkusit maximální náklon, ale jízda v provozu, kde musí jezdec vnímat daleko více věcí kolem sebe je opravdu jinde.  Naše motoškola se jako jediná v ČR od začátku věnuje právě jízdě v provozu, a z ohlasů našich absolventů víme, že koncept naší motoškoly je dokonalý. Ve zdokonalování projektu Motoškoly Sršeň hodláme i nadále pokračovat k maximální spokojenosti vás všech!

Děkujeme vám za důvěru, ceníme si chvály všech našich účastníků a těšíme se na další setkání s vámi v Motoškole Sršeň!

Pepík „Sršeň“ Šiler

 

© 2024 Motoškola Sršeň