Motoškola Pepy Sršně v roce 2012

Letošní kurzy máme za sebou a sezona to byla víc než vydařená – o zájmu Vás všech svědčí do posledního místa obsazené všechny kurzy letošního roku a již nyní se poměrně rychle plní vypsané termíny na rok 2013, což je pro nás nejlepší odměna za naši práci a velký závazek do budoucna!

I v další sezoně budeme úzce spolupracovat s Motoškolou pořádanou Brněnským Masarykovo okruhem, kde Pepa „Sršeň“ Šiler pracuje jeko hlavní instruktor a připravuje výukové koncepce jak pro základní kurzy, tak pro kurzy Motoškoly sport. O tom, že to děláme dobře, svědčí podpora američana Caith Coda, který celý projekt zastřešil svým jménem.

Změny lepšímu chystáme i v naší Motoškole – a všechny směřují k jediné věci – Vaší maximální spokojenosti s výukou, průběhem kurzů a individuálním přístupem nás instruktorů!

Stejně jako v loňském roce nabízíme možnost zakoupení dárkových certifikátů Motoškoly Sršeň pro Vaše blízké, známé a kamarády nejen k vánocům, ale jakékoliv příležitosti – vše potřebné se dozvíte na našich stránkach.

V průběhu zimy chystáme zajímavou novinku pro všechny, kteří se našich kurzů zůčastnili – zimní kurzy – kde máme k dispozici vlastní offroadovou trať a čtyři motokrosové speciály – o průběhu budeme informovat.

Štítky článku

© 2024 Motoškola Sršeň