Motoškola Sršeň v roce 2012 a shrnutí sezóny 2011

Letošní sezóna byla velmi povedená, co se počasí i účasti týče. Kurzy probíhaly přesně podle představ nás, instruktorů, a podle velmi kladných ohlasů i žáků Motoškoly Sršeň.

Největší problémy se týkaly technického stavu motorek a to i nových a servisovaných u výhradních dovozců! S tímto jsme se potýkali v průběhu celého roku a jen se potvrdilo, že správně a pečlivě připravená motorka je základ.

Pro rok 2012 najdete na našich stránkach pár rad a tipů, jak si motorku rychle a snadno připravit na sezónu a účast v motoškole. Stejně jako letos pro vás budeme mít kvalitní technické a servisní zázemí, které pomůže případné problémy a nedostatky vyřešit.

Pro časté dotazy a prosby jsme se rozhodli pro vás a vaše blízké připravit dárkové certifikáty Motoškoly Sršeň, které je možno objednat na tel. 775 602 053. Certifikáty jsou tištěné, zalisované a vždy psané na jméno obdarovaného. Ten si pouze vybere termín, kdy se bude chtít kurzu v roce 2012 zúčastnit a na základě certifikátu se svým jménem se přes přihlašovací formulář na našich stránkach na kurz přihlásí.

Pro rok 2012 pro vás připravujeme několik změn v průběhu teorie i praktického ježdění na cvičné letištní ploše, které pramení z našich poznatků z prvního roku motoškoly. Vše bude ještě více podřízeno maximálně individuálnímu přístupu instruktorů k žákům.

Kromě jiného jsme se v roce 2012 rozhodli cenově zvýhodnit dubnové a říjnové termíny (sleva 1000 Kč). Letos však bylo pěkné počasí ještě na posledním kurzu 15. října, tak toho využijte!

Sledujte náš web, přes zimu pro vás budeme mít zajímavé články, rady a tipy. Již dnes si v záložce Galerie – složce “Napsali o nás” můžete přečíst zajímavé články připravené s časopisem MOTOCYKL, které vám poskytnou inspiraci na zlepšení jízdy i nastavení motorky.

Děkujeme vám za důvěru a hojnou účast v Motoškole Sršeň v roce 2011. Věříme, že zkušenosti a z nich pramenící novinky, které pro vás v roce 2012 připravujeme, vám pomohou jezdit bezpečně a stát se ještě lepšími řidiči v běžném provozu.

Přeji vám příjemný zbytek roku 2011 a těším se na setkání na kurzu!

Pepík “Sršeň” Šiler
Hlavní instruktor Motoškoly Sršeň

© 2024 Motoškola Sršeň