První čtvrtletí Motoškoly Sršeň je za námi

Uplynulo první čtvrtletí kurzů Motoškoly Sršeň a můžeme pomalu hodnotit výsledky. Úvodní měsíce přinesly vesměs příznivé počasí, které umožnilo bezpečný nácvik krizového brždění a ovládání motorky v náklonu. Poslední červnové a červencové deštivé víkendy nás však přivedly na myšlenku, že dáme šanci si tyto techniky bezpečně osvojit všem, které by počasí při motoškole limitovalo. Nabízíme vám proto možnost účasti v náhradním termínu motoškoly zdarma v případě, že bude pršet či mokro. Samotná jízda na mokré silnici v provozu za instruktorem je však pro účastníky velkým přínosem a dochází zde k výraznému zlepšení, změnu termínu proto provádíme pouze po individuální dohodě s vámi.

Jsme rádi, že se časopis MOTOCYKL rozhodl s námi spolupracovat a pravidelně publikovat rady a tipy, které na Motoškole Sršeň uslyšíte. Tyto materiály naleznete zpětně i v záložce Galerie, sekci Napsali o nás. Každý z našich absolventů navíc dostává čtvrtletní předplatné časopisu MOTOCYKL zdarma.

Účastníci motoškoly byli v prvním čtvrtletí vesměs třicátníci a čtyřicátníci s rozdílnou úrovní zkušeností a strojů (typově i po technické stránce). Bylo zde jasně vidět, že počet odježděných let není přímo úměrný kvalitě jízdy ani znalostem o technickém stavu stroje. I na motorce platí, že pokud něco děláte špatně dnes, budete to dělat špatně i za 20 let, pokud si sami neuvědomíte, že děláte chybu nebo vám někdo neukáže, jak na to.

Instruktoři Motoškoly Sršeň vám pomohou rychle identifikovat chyby, které děláte a poradí, jak jezdit lépe. Zjistili jsme, že maximální počet 3 žáků na instruktora je velkou výhodou Motoškoly Sršeň a poskytuje vám skutečně efektivní zpětnou vazbu týkající se stavu vašeho motocyklu i techniky jízdy. Absolventi naší motoškoly se i díky tomu během jednoho dne poznatelně zlepšili v plynulosti jízdy, schopnosti motocykl naklonit a účinně zabrzdit, o čemž svědčí i fotografie a videa v naší Galerii.

Abychom přilákali i mladší ročníky, kterým mohou na motoškolu chybět prostředky, rozhodli jsme se nabídnout kromě financování od ESSOXu i dárkové certifikáty, které můžete zakoupit vašim rodinným příslušníkům a známým. Máte-li o dárkový certifikát zájem, kontaktujte nás na tel. 775 602 053 nebo emailem na info”zavináč”motoskola-srsen.cz.

Nově jsme navázali i spolupráci s pneuservisem JANPET SERVIS Chodov www.janpet.cz, který obouvá pneumatiky Bridgestone. Tyto pneumatiky hodnotíme z prvních testů velmi pozitivně a budeme vás o dalších zkušenostech s “Bridžkami” informovat.

Těšíme se na setkání při dalších kurzech Motoškoly Sršeň!

© 2024 Motoškola Sršeň