Zahájení motosezony 2013

Pomalu ale jistě se prodlužují dny, je déle vidět, přichází oteplování….a my jsme 100% připraveni na duben, kdy začneme po zimní pauze s kurzy naší Motoškoly.

Po loňské velmi úspěšné sezoně, kdy jsme měli všechny kurzy plně obsazené se již v zimních měsících začaly plnit termíny kurzů vypsané na rok 2013 a k dnešnímu dni jsou úvodní tři měsíce plně obsazené.

Připravili jsme pro Vás řadu podstatných novinek, které Nás všechny posunují o kus dál – zázemí, teoretická část, nácviky na letištní ploše i samotná výuka v běžném provozu se pomalu blíží k dokonalosti – což jistě ocení všichni absolventi naší Motoškoly.

Pro velký zájem o individuální výuku jsme rozšířili termíny pořádání kurzů o všední dny, kdy výběr termínu individuálního kurzu je po domluvě s námi na tel. 775 602 053 – maximálně se dokážeme přizpůsobit Vašemu výběru termínu a výuku Vám připravíme na míru.

Motocyklovou sezonu 2013 zahájíme na výstavě Motosalon v Praze – Letňanech, kdy náš hlavní instruktor Pepa „Sršeň“ Šiler společně s Karlem Abrahámem ml. a dalšími osobnostmi tuto výstavu zahájí a bude po celé tři dny přítomen se všemi členy týmu Motoškoly- Sršeň.

Děkujeme za neustávající přízeň a těšíme se s na setkání s Vámi třeba v průběhu výstavy Motosalon nebo v některém z našich kurzů Motoškoly.

Štítky článku

© 2024 Motoškola Sršeň