1. Termín:

Objednaný termín je závazný. Za extrémního počasí se kurz nekoná (povodně, mráz, atd.), dostanete zdarma náhradní termín. Zrušení kurzu Vám bude oznámeno telefonicky, případně bude kurz zrušen na místě. Při zrušení kurzu z důvodu počasí máte vždy nárok na náhradní termín zdarma, termín se určí dle dohody. Více informací v Obchodních podmínkách, dostupných na webu.

2. Místo a čas:

Najdete nás na horní polovině letiště Tchořovice u Blatné o zhruba jeden kilometr na větší a přehlednější místo. Odkaz: https://mapy.cz/s/lemosapezu

Pozice na mapě: 49.4312372N, 13.7871028E

Registrace do kurzu probíhá od 08:45

Start kurzu v 09:00

Prosíme, přijeďte v čas.

3. Kurz:

Každý kurz se skládá ze tří základních částí:

I. Uzavřená plocha Praktický výcvik intenzivního brždění, průjezdu zatáček, jemné motoriky a správného ovládání stroje.

II. Výuková trasa I v běžném provozu ve skupině maximálně dvou jezdců s instruktorem Silnice I. a II. třídy s výborným povrchem a táhlými přehlednými zatáčkami.

III. Výuková trasa II v běžném provozu ve skupině maximálně dvou jezdců s instruktorem Horská silnice I. třídy s výborným povrchem a středně rychlými zatáčkami, do kterých je horší viditelnost.

4. Jezdec:

Vzhledem k tomu, že velká část motoškoly probíhá v silničním provozu kontrolujeme při registraci řidičské průkazy a totožnost jezdců. Prosíme, mějte u sebe řidičský a občanský průkaz. Jezdci se musí dostavit na motoškolu ve zdravotním stavu, který jim umožňuje motoškolu absolvovat. Netolerujeme žádnou hladinu (i zbytkového) alkoholu, či jiných návykových látek. Děkujeme za pochopení.

5. Výstroj:

Jezdci musí mít vhodnou výstroj na motocykl – ideálně koženou kombinézu nebo motorkářskou textilní bundu a kalhoty, nepoškozenou helmu, rukavice, boty na motocykl, doporučujeme i chránič páteře viz Galerie na webu „Motoškola BESIP“ – http://www.motoskola-srsen.cz/galerie?p=video Účastníci, kteří se dostaví v nevhodném oblečení (běžné džínové kalhoty či bunda, tenisky, tričko atd.) nebo bez helmy či rukavic nebudou ke kurzu připuštěni bez nároku na vrácení peněz.

6. Motocykl:

Váš motocykl by měl být na motoškolu řádně připraven. Na místě bude probíhat technická přejímka týkající se zejména oleje (únik a hladina), funkčnosti tlumičů, světel a blinkrů, zrcátek, brzd a pneumatik (stav a správné nahuštění). Během technické přejímky získáte navíc zpětnou vazbu k technickému stavu Vašeho motocyklu a doporučení na zlepšení. 3 km od místa registrace motoškoly v obci Lnáře je k dispozici čerpací stanice, kde můžete doplnit benzin. Doporučujeme každému účastníkovi, aby na kurz přijel již s plnou nádrží a nezdržoval tak průběh výuky.

7. Pojištění a rizika:

Výuka Motoškoly-Sršeň s.r.o. probíhá jak na neveřejné komunikaci (letiště) tak v běžném provozu. Cena kurzu nezahrnuje pojistná rizika týkající se jezdců ani motocyklů. Motoškola-Sršeň s.r.o. není zodpovědná za případné škody na zdraví jezdců či jejich motocyklech v případě nehody či pádu. Při registraci každý účastník podepisuje prohlášení, že je zodpovědný za případné škody na majetku a zdraví svém i ostatních účastníků motoškoly a silničního provozu. Více informací v Obchodních podmínkách společnosti, dostupných na webu.

8. Cena kurzu:

Ceny kurzů Motoškoly–Sršeň s.r.o. jsou dle termínů rezervací, ceny jsou včetně DPH (plátce DPH). Částka musí být připsána na náš účet 115-7056690217/0100 nejpozději do 7 pracovních dnů od obdržení tohoto mailu, abychom Vám garantovali rezervovaný termín. Platby v hotovosti na místě neakceptujeme.

9. Fakturační údaje:

MOTOŠKOLA–SRŠEŇ S.R.O. Vosí č. e .4 Švihov 340 12

IČ 06922406 / DIČ: CZ06922406

Komerční banka: 115-7056690217/0100

IBAN: CZ1601000001157056690217

SWIFT: KOMBCZPPXXX

10. Storno podmínky:

Zrušení účasti na kurzu ze strany účastníka se řeší individuálně dle dohody mezi účastníkem a pořadatelem viz kontakt níže. Bližší informace jsou detailně specifikovány v Obchodních podmínkách, dostupných na webu.

11. Kontaktní informace

Pořadatel:

MOTOŠKOLA–SRŠEŇ S.R.O., tel. +420 775 602 05

© 2023 Motoškola Sršeň