Letošní výuková sezona se nám pomalu, ale bohužel jistě začíná krátit. Máme před sebou posledních několik kurzů, kterým věnujeme 100% pozornosti a úsilí při výuce jako všem, které jsme pro Vás letošní rok připravovali.

Pro nás byl letošní rok od začátku poměrně složitý a jak se ukázalo dost podstatný! Změna v našem týmu přinesla do výuky ještě více profesionálního přístupu, výuku pořád inovujeme a její koncepci upravujeme tak, aby byla ještě lépe pochopitelná a pro Vás všechny to znamenalo lepší chápání našich výukových metod, které s úspěchem každý kurz přenášíme z teoretické části nejprve na trénink při našich výukových nácvicích na uzavřené letištní ploše a následně do zatáček běžného provozu a  výukových tras v něm, což je hlavní část a podstata našeho projektu Motoškoly.

Výborné recenze, ohlasy a zájem o výuku v naší Motoškole nás neustále ženou dopředu, snažíme se do detailů při inovacích myslet na Vaše podněty, poznámky a připomínky tak, aby každý absolvent odjížděl z kurzu spokojený, nabitý informacemi ke své jízdě a své motorce – což ve výsledku znamená příjemně strávený den plný nových informací, které každému přinesou nejen zážitek z dokonalé/plynulé/zábavné a bezpečné jízdy na své motorce, ale a to hlavně do budoucna jistotu v řízení a bezpečný návrat z každé jízdy zpět domů!
Právě jsme vypsali termíny kurzů na rok 2017 – cenu se nám povedlo i přes vzrůstající náklady udržet na stejné výši jako letošní rok, zjednodušili jsme registrace, prodej dárkových certifikátů , pro velký úspěch opět chystáme zimní Motoškolu na Kanárských ostrovech a té největší změny se všichni dočkají hned první kurz v příštím roce, kdy bude výuka vedena hned při teoretické části interaktivně – což znamená velký posun při komunikaci mezi námi instruktory a Vámi absolventy – věříme, že se nám povede udržet nastavenou laťku kvalitní výuky min. stejně vysoko jako letošní rok.
Velké díky posíláme  partnerům našeho projektu za podporu (Aprilia ČR, Kawasaki ČR, Triumph ČR, KTM Europe, MOTOZEM, A-Spirit, 2Hmoto.cz, PSI Hubík, Bridgestone ČR, Motorex) a Vám všem, kteří jste naší Motoškolou prošli a díky Vaším dobrým recenzím se o nás mluví stále častěji nejen v Česku, ale i daleko za hranicemi, což vede k tomu, že do našich kurzů jezdí stále častěji klienti za Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska ale i Anglie a Holandska!
Užijte si bezpečně posledních krásných dní “babího” léta a my se těšíme na shledanou třeba při některém z našich kurzů Motoškoly v běžných zatáčkách běžného provozu!
Za tým Motoškoly – P.”Sršeň” Šiler

Štítky článku

© 2024 Motoškola Sršeň