****

Ježdění na silnici letos už definitivně odzvonilo. Každý z nás by měl svoji motorku pečlivě zazimovat – všechno umýt, nakonzervovat příslušnými přípravky, vyndat baterii, natankovat nádrž až po okraj, celý stroj překontrolovat, nejlépe zvednout na stojany, aby byla obě kola ve vzduchu, přikrýt plachtou a parkovat pokud možno v místech, kde nemrzne a je  málo vlhkosti.

Termíny našich kurzů v roce 2014  se obsazují závratnou rychlostí, a my už nyní připravujeme opět o něco  lepší  koncepci výuky, vybíráme nové výukové trasy v provozu a připravujeme se na nadcházející sezonu, kdy pro Vás opět připravíme Motoškolu  v provozu se vším,  co k tomu patří tak, aby od nás každý absolvent odjížděl maximálně spokojený a plný nových informací jak ke své motorce tak jízdě na ní.
Letošní rok  byl velice povedený – počasí nám vycházelo, do naší  Motoškoly  jezdilo  hodně absolventů ze zahraničí a celého území České republiky – což je pro nás závazek v další práci tak, aby jsme pro Vás všechny připravovali i do budoucna prvotřídní Motoškolu v provozu a pomohli k bezpečnosti a ovládání daného stroje všem, kdo o to budou mít zájem!
Děkujeme za Vaši důvěru a spolu s Vámi se těšíme na jaro 2024
Příjemnou a krátkou zimu Pepík “Sršeň” Šiler

Štítky článku

© 2023 Motoškola Sršeň