Motoškola Pepy Sršně v druhé polovině sezony

Od začátku dubna, kdy pro Vás každou neděli pořádáme kurzy Motoškoly jsme měli všechny termíny obsazené, absolventi naší školy odjížděli vždy maximálně spokojeni s prací nás instruktorů, s novými vědomostmi k řízení svého motocyklu v provozu, se svými osobními úspěchy, prvním „kolínkem“, bezpečně a plynule projetým „vracákem“ z kopce atd…..
Neustále se snažíme celý projekt zlepšovat, přizpůsobovat Vám všem, vyšli jsme pro časté žádosti vstříct i úplným začátečníkům a VŠEM typům motorek – jezdí k nám endura, chopery, naháče, silnice….a každý majitel jakéhokoliv stroje dostává informace k řízení přesně ke svému typu motorky, jelikož vyučovat jeden styl řízení všeobecně ke všem strojům jednoduše NEJDE!!!
Často využívají absolventi nabídky individuální výuky, která probíhá pod vedením Pepy Sršně, je to celý jeden den, kdy dostává řidič informace pouze a neustále během celého kurzu jen ke své jizdě, trasy v provozu Sršeň vybírá striktně na „tělo“ danému člověku, do absolutních podrobností radí i s maličkostma, které jsou často velmi zásadní při bezpečné jízdě na silnici!!
Letošní rok je pro Nás velmi pestrý a zajímavý, Naši instruktoři vyučují bezpečnou jízdu v několika Motoškolach – pro motohlídky Policie ČR, v Motoškole Automotodromu v Brně a několika agenturách provozující okruhové dny pro veřejnost – a ze všech těchto Motoškol sami zbírají nové zkušenosti, které jim pomáhají připravovat perfektní koncepci pro Vás všechny, kteří přijíždíte do Našeho kurzu!
Často se na nás obracíte se svýma dotazama a my Vám vždy vyjdeme vstříct! Děkujeme za dosavadní důvěru a těšíme se na setkání s Vámi třeba při kurzu Motoškoly Pepy Sršně

© 2024 Motoškola Sršeň