První měsíc kurzů Motoškoly Sršeň

První měsíc kurzů Motoškoly Sršeň je úspěšně za námi. Plánované kurzy se uskutečnily ke spokojenosti účastníků i instruktorů a počasí nám přálo viz fota a videa v záložce Galerie. Podařilo se navázat spolupráci s časopisem MOTOCYKL, který nám vyšel (nebo lépe řečeno “vyjel”) vstříc a jehož redaktoři si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje motoškola v provozu. Spolupráce s MOTOCYKLEM si velmi vážíme a plánujeme další akce. Každý z účastníků kurzů Motoškoly Sršeň obdrží zdarma předplatné časopisu MOTOCYKL na 3 měsíce zdarma. Do časopisu MOTOCYKL budeme pravidelně přispívat a věříme, že se nám podaří v budoucnu společně nabídnout i podobné kurzy pro veřejnost, jaké nabízí německý časopis MOTORRAD v rámci MOTORRAD action team http://www.motorradonline.de/de/action-team/818.

Z pohledu instruktorů zjišťujeme, že u mnoha účastníků kurzů nerozhoduje počet odježděných let a kilometrů jako spíš přístup k jízdě na motocyklu, péče o stroj a samozřejmě “cit pro motorku”. Často jsme řešili základní věci spojené nejen s jízdou samotnou, ale i se správným nastavením stroje a jeho technickým stavem. Velkým problémem zůstávají pneumatiky – jejich typ, kvalita, stáří, nahuštění atd.

Můžeme říci, že rozdíly v plynulosti jízdy a brždění jsou znatelné i po jednom dni absolvování motoškoly! Většina jezdců se zlepšila jen díky tomu, že začali na motorce přemýšlet trochu jinak a využili rady a tipy, které na motoškole získali. Proto jsme se rozhodli zvýhodnit opakování účasti našich absolventů a poskytnout slevu na každou opakovanou účast v témže roce ve výši 1000 Kč. Jezdec tak zaplatí 2490 Kč včetně jídla, předplatného časopisu, pronájmu testovací plochy a celodenní péče instruktora, který má na vždy starosti maximálně 3 žáky.

Těšíme se na setkání s Vámi na dalších kurzech Motoškoly Sršeň!

© 2024 Motoškola Sršeň