Začínáme letošní sezónu motoškoly

Již příští neděli, 1.dubna, proběhne první letošní kurz Motoškoly Sršeň. Jaro přišlo opět brzy, na Šumavě je krásně a na celém úseku čistý povrch. Letos pro vás máme v motoškole řadu novinek! Pokud přijedete z daleka, nabízíme rovněž možnost ubytování za nízkou cenu viz záložka Ubytování.

Častý dotaz, se kterým se na nás obracíte, jsou laděné výfuky na vašich strojích a technická přejímka před začátkem kurzu. Laděné výfuky na svých motorkách máme i my, instruktoři, a doporučujeme je i našim žákům a to z prostého důvodu – když není výfuk vyloženě uřvaný, bez vaty a doma vyrobený z roury od kamen – bereme ho jako bezpečnostní prvek v provozu.

Čím více jste na silnici vidět a s laděným výfukem i slyšet, tím menší je možnost, že vás někdo přehlédne nebo skočí na přechodu před motorku – např. důchodci s plnící si na stará kolena odznak zdatnosti či školáci na mobilu…

Všechny potřebné informace k technickému stavu vašich motorek se dozvíte v průběhu teoretické části, která probíhá vždy v úvodu motoškoly.

Mile nás překvapil obrovský zájem o letošní kurzy! V současné době je nutné podat přihlášku dva měsíce dopředu, do konce května jsou termíny obsazené a červen se rychle plní! Je to pro nás závazek a věříme, že budete maximálně spokojeni stejně jako účastníci v loňském roce.

Užívejte začátek jara a jezděte s respektem!

Pepík „Sršeň“ Šiler

© 2024 Motoškola Sršeň