Individuální kurz ADVENTURE ENDURO 


 – výuka a trénink je určena pro všechny, kdo to myslí s Adventure Enduro ježděním v terénu vážně a chtějí se zdokonalit v ovládání Adventure motorky v reálných situacích, skutečném terénu a vyzkoušet si pod dohledem profesionálního instruktora všechny možné i nemožné situace, které mohou nastat při jakýchkoli cestách po nezpevněných površích a cestách za dobrodružstvím ve volné přírodě!


– jde o velice individuální výuku, celý program výuky a tréninku absolvuje jeden jezdec se svým instruktorem, žádné hromadné akce u nás nečekejte!


Několikahodinový program výuky se skládá z následujícího:
– příjezd na místo začátku kurzu ( po vzájemné tel. domluvě )

– převzetí výukové motorky ( HUSQVARNA 701 Enduro Rally )

– 30 min. teoretická část

– trénink jemné motoriky, koordinace pohybů, rovnováhy v malých rychlostech, jízda přes překážky a převýšení- výjezd do volného terénu

– 40 km nezpevněných cest

– příjezd na trať určenou pro offroad jízdy – cca dalších 40 km těžkého offroad terénu

– výuka a trénink jízdy v různě obtížném terénu s přírodními překážkami, brody, výjezdy, sjezdy…..

– 40 km návrat volným terénem na místo začátku kurzu 


Celý program bude připravený na míru v průběhu výuky a tréninku podle schopností daného absolventa, obtížnost terénu a výběr tras se bude lišit právě s ohledem na absolventa a jeho schopnosti!


Pro účast v kurzu je potřeba mít vlastní vybavení pro Adventure / Enduro jízdu (přilba, pevné boty, adventure komplet nebo enduro výstroj).


Vlastní Motocykl nepotřebujete – v cenně kurzu je započteno zapůjčení kompletně připraveného stroje HUSQVARNA 701 ENDURO v úpravě RALLY – bez kauce za zapůjčení.


Samozřejmě se kurzu můžete zúčastnit na vlastním Adventure stroji, ale podmínkou jsou obuté vhodné pneumatiky a jelikož se kurz a trénink koná z 99% v terénu, bez vhodného obutí Vašeho stroje je výuka nemyslitelná!


Veškeré podrobné informace, termíny konání a další dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky na +420775602053


Cena individuálního Adventure Enduro kurzu :


– 14.990 Kč vč. DPH v případě zapůjčení stroje HUSQVARNA 701 Enduro Rally

– 9.990 Kč vč. DPH v případě absolvování na vlastním Adventure motocyklu


KURZ NENÍ VHODNÝ PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY


Instruktora a trenéra Vám bude dělat osobně Pepa “Sršeň” Šiler, majitel a hlavní instruktor projektu Motoškola Sršeň s.r.o.

© 2020 Motoškola Sršeň