Objednání a zakoupení dárkového certifikátu jak na standardní tak na individuální kurzy Motoškoly Sršeň s.r.o. v roce 2024 pro Vaše blízké je velmi jednoduché:

• vyberte si ve vypsaných termínech daný kurz – dárkové certifikáty lze získat pouze na předem vybraný a rezervovaný termín!

• klikněte “přihlásit se”

• přihlašovací formulář vyplňte jménem obdarovaného, ale s kontakty (email + tel.číslo) na sebe (objednatel certifikátu)

• odešlete přihlašovací formulář

• ihned po odeslání formuláře se automaticky na Vámi udaný email odešlou podmínky účasti, podrobné informace k danému kurzu a k uhrazení dané částky za vybraný kurz na daný účet Motoškoly Sršeň s.r.o.!  (tento email si pečlivě uschovejte, informace po obdarování certifikátem prosíme předejte obdarovanému!!)

• po uhrazení a připsání dané částky za vybraný kurz na účet Motoškoly Sršeň s.r.o. Vám přijde potvrzení o uhrazení dané částky!

• Obratem po přijetí potvrzení o uhrazení částky si stáhněte dárkový certifikát, doplňte jméno obdarovaného a termín konání daného kurzu

• Odkaz pro stažení dárkového certifikátu Motoškoly Sršeň s.r.o.:

Děkujeme Vám a těšíme se na účast Vašich blízkých v kurzech naší Motoškoly!