Letošní rok byl pro nás velmi zlomový

Letošní rok byl pro nás velmi zlomový

Letošní rok byl pro nás velmi zlomový – jsme plně profesionální tým instruktorů, kteří pro Vás připravují neustále se rozvíjející projekt Motoškoly, kdy se věnujeme primárně výuce jízdy a řízení motorek v reálném provozu, reálných zatáčkách dohromady s tréninkem na uzavřené ploše, který hlavní výuce předchází.

Pro rok 2018 jsme udělali zásadní změny v nabízených kurzech: chceme jít cestou maximálně individuálního přístupu k našim absolventům, zrušili jsme proto kurzy o 11 lidech a 4 instruktorech(3 klienti na 1 instruktora je pro naši práci a výuku samotnou už moc…), zachovali jsme kurzy o 7 lidech a 4 instruktorech (max. 2 klienti na 1 instruktora) a pro Váš velký zájem jsme nabídli kurzy 1+1 ( jeden instruktor + jeden člověk v průběhu celé výuky!)

Podrobné připravované změny se po letošních zkušenostech odrazí na výuce samotné, informace bude každý dostávat maximálně individuálně jak ke své motorce, tak jejímu řízení – to je osvědčená cesta, kterou chceme jít dál!

První vypsané termíny pro rok 2018 byly obsazené 6h po vypsání….! – děkujeme Vám za opravdu obrovský zájem o výuku v našich kurzech a věřte, že budeme dál dělat všechno pro Vaši maximální spokojenost tak, aby se dobré jméno Motoškoly Sršeň dál šířilo mezi Vámi všemi, kteří milujete ježdění a řízení svých strojů stejně jako my!!

V průběhu letošního podzimu budeme dál zveřejňovat – průběžně! – další nové termíny pro příští rok 2018 tak, aby mělo co nejvíce z Vás možnost výběru termínu a registrace – bez zbytečného stresu, že máme všechny termíny hned obsazené….!

Aktuálně

Další příspěvky