Pension Antoníček

Pension U svatého Antonína

Ubytování si můžete zajistit v pensionu U svatého Antonína, kde je zároveň i výborná restaurace a možnost parkování motorek přes noc. Rezervujte si nocleh s předstihem, počet lůžek je omezen.

Pension je vzdálen od letiště v Tchořovicích (místa registrace a zahájení kurzu)
cca. 15 minut jízdy. Ubytování si rezervují a hradí účastnící motoškoly individuálně a není
zahrnuto v ceně kurzu.

Rezervace a další informace o ubytování Vám poskytne pan Junek či paní Junková na tel. 602 212 214 a 376 396 360, email usvatehoantonina@seznam.cz.

Adresa pensionu je Hradešice 46, PSČ 341 01 (přímo u hlavní silnice spojující Klatovy a Horažďovice cca. 5 km od Horažďovic)

Zobrazit na mapě

Dvůr Krutěnice

Ve Dvoře Krutěnice – hotelovém a jezdeckém areálu Vám nabízíme široký sortiment služeb s perfektním servisem. Areál se nachází v poklidné a krásné části Pošumaví, cca 20 km od Klatov, 15 km od Sušice a 20 km od Horažďovic. Ubytování si rezervují a hradí účastnící motoškoly individuálně a není