*******

Pomalu se nám blíží začátek nové  motosezony, kterou každoročně zahajuje výstava Motosalon – letošní rok na Letňanském výstavišti v Praze. Osazenstvo naší Motoškoly by mělo být přítomné v den zahájení 5.3. – zbytek dní podle počasí – když bude tepleji – budeme jezdit!

Pilně se na Vás všechny připravujeme – a není to práce jednoduchá – výběr tras, zázemí kurzu, ubytovací kapacity, posunutí výuky k ještě větší praktičnosti a pochopitelnosti z Vaší strany –  děláme všechno pro Vaši spokojenost již několik let – a podle ohlasů se naše úsilí vyplácí. Základní nedělní kurzy máme již delší dobu obsazené, připravené individuální kurzy se nám budou bleskurychle plnit – k dnešnímu dni máme přihlášených přes 140 absolventů – a termíny individuálních kurzů budou v březnu nabídnuty přednostně všem, kteří si kurz objednali již s předstihem.
Pro velký zájem z Vaší strany chystáme několik termínů dvoudenního intenzivního individuálního kurzu – a o všem Vás budeme včas informovat!
Nezapomeňte před první jízdou řádně a pečlivě zkontrolovat své stroje – údržba se vždy vyplatí a v zimních měsících na ni bývá hodně času! Stejně jako Vy se těšíme na první teplé dny spojené s příjemnými projížďkami, na které se těšíme  od listopadu, kdy jsme po silnicích a okruzích přestali jezdit ( i když  jezdíme celou zimu – na enduru se dá pořád a člověk se i dost zahřeje…. )
Budeme se těšit na setkání s Vámi nejen v kurzech naší Motoškoly, ale třeba při výletech po Šumavských silnicích, na které vyrážíme pokaždé, když nám to volný čas dovolí!
Za team Motoškoly Sršeň – P.Šiler