Zdravíme všechny příznivce jedné stopy!

Sezona je před svou polovinou – letí to jako voda …. – a my jezdíme s absolventy naší Motoškoly téměř každý den. Letos zatím bez jediného pádu nebo krizové situace! – v čemž hodláme pokračovat!
Pro  obrovský zájem o výuku v našich kurzech musíme bohužel odmítat velké množství žádostí o zařazení do kurzů nebo vypsání nových termínů – všem se omlouváme, ale letošní rok máme jak základní tak individuální kurzy plně obsazené a nemáme prostor k vypsání nových termínů. Často se nás ptáte, kdy vypíšeme termíny konání na rok 2016 – koncem září 2015!
Naše Motoškola si udělala mezi motorkáři dobré jméno – nejen v Česku, ale i za hranicemi – Slovensko, Německo, Itálie, Rakousko, Švýcarsko, Kanárské ostrovy, Holandsko – z těchto zemí k nám míří motorkáři, aby prošli naší výukou a zdokonalili se v ovládání svého stroje.
Naše práce je nám koníčkem, výuku neustále  zdokonalujeme a posouváme tak, aby každý náš absolvent odjížděl s maximem správných informací k jízdě na své motorce!
Užívejte léta a jezděte hlavně hlavou!