**

Bohužel se nám pomalu blíží konec letošní “motosezony” – a protože nám každý den chodí spoustu emailů s dotazy na kurzy našíVaší Motoškoly v příštím roce, přinášíme Vám důležité informace:

Termíny základních nedělních kurzů budou vypsány 1.10.2015 – kdy zároveň spustíme rezervační systém.Dárkové certifikáty na základní kurzy začneme vystavovat týž den, ale z důvodu obrovského zájmu o naši Motoškolu pouze na předem vybraný termín! Stejně jako v loňském roce předpokládáme, že do konce roku 2015 budou všechny termíny základních kurzů plně obsazené – a  ti, kteří by měli certifikát s výběrem termínu dle vlastního uvážení by neměli z čeho vybírat – děkujeme za pochopení!
S termíny individuálních kurzů to bude trošku jinak:
Na individuální kurz je možné se přihlásit již nyní – zakoupením voucheru nebo dárkového certifikátu – kterých bude vystaveno omezené množství! – termíny individuálních kurzů budou vypsány na přelomu ledna a února 2016 – a budou k výběru přednostně nabídnuty právě těm, kteří dostanou od svých blízkých dárkový certifikát nebo si s předstihem sami voucher zakoupí. Všichni tito budoucí absolventi od nás dostanou email s vypsanými termíny k výběru přednostně – zbytek termínů bude poté nabídnut veřejnosti.
My ještě zdaleka nekončíme – máme před sebou ještě hodně kurzů – letošní sezonu zhodnotíme až později!
Užívejte ježdění a Vám všem přejeme příjemné “babí” léto a ještě spoustu bezpečně najetých kilometrů v tomto roce!
Za team Motoškoly – P.”Sršeň” Šiler